İşletmemiz 1975 yılında İstanbul Bayrampaşa’da kiralanan bir atölyede imalata başlamıştır. Zaman içinde dürüst ve kaliteli çalışmanın etkisiyle 1984 yılında şu anda faaliyet gösterdiğimiz İstanbul Sultangazi’deki kendi atölyemize geçilmiştir.

ÖZTÜRK ALÜMİNYUM büyümenin sadece fiili olmayacağı sürekli kalite anlayışı ile  kalifiye ürün, kalifiye imalat, kalifiye iş gücü ve bunların sonucunda gelişmeye sürelilik kazandırdığını gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Tamamlanan projelere 41 yıllık iş tecrübesi profesyonel iş anlayışı ve etkin iş gücü ile müşteri memnuniyeti çerçevesinde zamanında ve sorunsuz tamamlanmıştır Böylece ortaya çıkan müşteri beklentilerinin üzerinde bir iş çıkarılmış olup “müşteri memnuniyeti” deyimi ÖZTÜRK ALÜMİNYUM’ un özverisinde yer kazanmıştır.

İşletme Sorumlusu

Bilal Öztürk

1975 Öztürk Alüminyum Kuruldu

1975 yılında İstanbul Bayrampaşa’da piyasada oluşan alüminyum sıvama ürünlerinin açığını kapatmak ülkemize katma değer katmak amacıyla firmamız kuruldu.

1984 Taşınma

1984 yılına gelindiğinde artan iş gücümüzün atölye alanına sığmaması nedeniyle günüzmüzde faaliyetlerimize devam ettiğimiz Sultangazi’deki kendi imalathanemize taşındık.

2016 Öztürk Alüminyum

41.yılımızda faaliyetlerimize özveri ile devam etmekte, müşterilerimizden aldığımız güven ve özverili çalışmalarımız sayesinde her geçen gün imalatımıza yeni ürünler eklemekteyiz.